Istoty SMERU

Autor: Oldřich Kovář | 6.1.2012 o 14:20 | Karma článku: 10,20 | Prečítané:  2189x

Pred rokom a pol som na mojom blogu napísal, že ak pravica položí premiérku pani Radičovú, budem voliť SMER z trucu.  Pravicoví amatéri, ktorých som volil od roku 1994, si nič iné nazaslúžia. Čas zúčtovania s pravicou nadišiel. Zaujalo ma moto kampane mojej strany SMERU. Ľudia si zaslúžia istoty. Znie to pekne, ale čo to znamená? Zaujíma ma čo tým moja strana myslela.

Ak SMER na bilboardoch hovorí o istotách, tak má na mysli minimálne dve.

Nie len podľa mňa, ale jediná životná istota je smrť. V dnešnej dobe druhá istota je, že nič nie je isté.

Ak to zhrniem tak odkaz bilboardu mi hovorí, že podľa SMERU budeme žiť v neistote pokiaľ neumrieme. Čo je pravda, ale čo to má spoločné s programom a cieľom strany, ktorú chcem voliť.

Z firemnej kulúry som zvykntutý, že pridelené pracovné úlohy, mám štrukturované vo forme kto, čo a kedy má urobiť. Takáto štrukúra je jednoznačná, merateľná s danými termínami na splnenie. Robert prosím priprav nám sklamaným pravicovím voličom, čo ťa budú voliť, jasný plán čo ideš urobiť, aby som si nerobil deprimujúce závery z kampane, ktorú si určite robil so zámerom pozitívne osloviť masy.

Robert vopred ďakujem v mene konvertovaných pravičiarov. Pri tebe mám aspoň tretiu istotu, že dotiahneš veci do konca, na rozdiel od pravicových amatérov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?