Juraj Široký, finančný audítor

Autor: Oldřich Kovář | 25.9.2012 o 8:21 | (upravené 25.9.2012 o 22:45) Karma článku: 20,10 | Prečítané:  5694x

Drahý Juraj, prepáč že až dnes ti  blahoželám, k uchádzaniu sa o miesto finančného audítora pre IIHF. Píšem ti až dnes z Poľska, kde ma táto radostná novina zastihla. Ako vieš my audítori viac cestujeme. Vôbec nepochybujeme o tom, že pri svojom profile ju získaš.

Prepáč prosím kolegom, ktorí ti ešte vrúcne neblahoželali, k tvojej novej pozícii. Niektorým je stále zle, niektorí ma kontaktovali so slovami wtf a omg. Prepáč im ich slabé žalúdky. To bude asi stravou. Prepáč mi tiež, trochu ma naplo, ale ja mám odolnejší žalúdok a tak ti píšem. To bude asi tým stresom v práci.

Ja ti rozumiem. Ty chceš byť vždy naj. Veď Finančný audítor je najžiadanejšie zamestnanie. Sme malá komunita a poznáme sa medzi sebou. Taký člen ako ty  posilní naše rady. Tak vitaj medzi nami.

Ale chýbal si nám na školeniach, skúškach, povinnom kontinuálnom doživotnom vzdelávaním a prehliadli sme platby aj tvojho členského. Prepáč nám, to bude naša chyba. Máme chaos v záznamoch.

Prepáč mi, ale teraz vážne. Keď som ten článok čítal, tak som sa skoro "poblinkal". A nebol som sám.

Prepáč nám, ale s niektorými kolegami sa už nestretneš. Časť z nás si už podala žiadosti o prácu na operačné oddelenie neurochirurgie na Kramároch.

Tvoj bývalý kolega interný audítor

PS pre čitateľov: Ako interný audítor vidím jedinú motiváciu pre finančne zabezpečeného človeka ako je pán Široký. A to neobmedzený prístup k informáciám auditovanej inštitúcie IIHF. Túto výhodu audítori majú. Pánu Širokému, ale pri možnom zneužití týchto informácii strata audítorskej licencie nehrozí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Architektka: Ľudia už hľadajú krásu a vkus, ale developerov ešte neosvietilo

Niekedy neverí vlastným očiam, keď vidí pôdorys, na ktorom je zámerne zmenšená mierka.

SVET

Bez jedla, pitia aj tieňa. Na malej lodi prežili cestu cez Atlantik

Povedali im, že cesta do Brazília bude trvať 22 dní. Prežili len zázrakom.


Už ste čítali?